Agħżel Paġna

Ingħaqad mal-lista tal-email tagħna u niżżel kopja tal-internet Proċess ta ’Talb ta’ Pathway ©

Ikkuntatjana

Ikkuntatjana

Dr Linda Howe, Fundatriċi u Direttur

linda@lindahowe.com

Jean Lachowicz, Operazzjonijiet u teknoloġija

jean@lindahowe.com

Susan Lucci, Sensibilizzazzjoni u faċilitazzjoni

susan@lindahowe.com

Valerie Ursini, Direttur tal-Komunikazzjonijiet u l-Midja Soċjali valerie@lindahowe.com

Cindy Waldon, Koordinatur tal-Programm għalliema

cindy@lindahowe.com

Mark James, Koordinatur onlajn u Konsulent tal-Istudenti

mark@lindahowe.com

Lisa Howe-Ebright, Direttur tal-Art / Fotografija

lisa@lindahowe.com

Taħdit u Tagħlim, Preżenza Internazzjonali, Qari, Klassijiet, u Għalliema Ċertifikati huma ppreżentati miċ-Ċentru Linda Howe għall-Istudji Akashic.