fbpx
Agħżel Paġna

Ikkuntatjana

Ikkuntatjana

Dr Linda Howe, Fundatur u Direttur

Linda@LindaHowe.com

Jean Lachowicz, Direttur tal-Operazzjonijiet

Jean@LindaHowe.com

Susan Lucci, Navigatur Viżjonarju tar-Relazzjonijiet tal-Pubblikazzjoni

Susan@LindaHowe.com

Brian Fischer, Maniġer tan-Negozju Internazzjonali

MrFischer@LindaHowe.com

Cindy Waldon, Direttur tal-Iskola: Għalliem u Konsulent tal-Istudenti

Cindy@LindaHowe.com

Rachel Zargo, Direttur tal-Marketing & Creative

Rachel@LindaHowe.com

Shalamar Molina, Produzzjoni tal-Vidjow: Proġetti Speċjali

Shalamar@LindaHowe.com

Garen Hudson, Klassijiet Internazzjonali: Produzzjoni

Garen@LindaHowe.com

Yingyi Wu, Żamma tal-Kotba u Kontabilità tal-Iskejjel Onlajn


Ying@LindaHowe.com

Lisa Howe-Ebright, Direttur tal-Art / Fotografija

Lisa@LindaHowe.com

Indirizz timposta:
Ċentru Linda Howe għall-Istudji Akashic
1011 Lake Street, Suite # 433
Oak Park, Illinois 60301 USA

Telefon: (708) 771-5830

 

Stats
Taħdit u Tagħlim, Preżenza Internazzjonali, Qari, Klassijiet, u Għalliema Ċertifikati huma ppreżentati miċ-Ċentru Linda Howe għall-Istudji Akashic.